PalmiyePalmiyePalmiye
0224 441 16 77
info@palmiyedusakabin.com
Nilüfer/Bursa
PalmiyePalmiyePalmiye

Kalite Politikamız

Kullandığımız mamüllerin ve yarı mamüllerin teknik özellikleri ve standartları :

Al1MgSi0.5 alüminyum alaşımdan yapılan hassas toleranslı alüminyum profillerin kimyasal bileşimleri TS EN 573-3’e, mekanik özellikleri TS EN 755-2 ye uygundur. Bu profiller F22 kondisyonunda olmasından dolayı, delme kertme, talaşlı imalat ve bükme işlemlerine haizdir.

Boyama ; Pres profillerin boyahane ünitelerinde, elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Boya kalınlığı 80 – 150 mikrondur.

Eloksal kaplama ; Pres profil yüzeyinin korozyona, aşınmaya ve elektrik iletkenliğine karşı anodik oksidasyon metodu ile kaplanmasıdır. Eloksal kaplama tespiti TS 4922 ye uygundur.

Temperli cam ; Yumuşama noktasından itibaren camın yüzeyinin hızlıca soğutulması ile mekanik dayanımı arttırılmış olup, kırıldığında normal cama göre daha küçük ve köşeli olmayan parçalara ayrılan camdır. Temper camın ölçüsel ve mekanik özellikleri EN 12150-2 standardına uygundur.

Duşakabin ürünlerimiz Türk standart enstitüsünün belirlemiş olduğu TS EN 14428 + A1 standartlarına uygun olarak imal edilmektedir.

İlk kurulduğu günden bu zamana kadar farklılık ve kullanışlılığa verdiği önem ile özel tasarımlara imzasını atmıştır. 20 senedir özel ve kullanışlı ürün arayanların tercihi olmuştur ve bundan sonrada olmayada devam edecektir.

Bünyesinde bulunan paslanmaz çelik atölyesi , Kumlama ve desen atölyeleri sayesinde Türkiye’nin ve Bursa’nın en çok ürün çeşitliliğine sahip firmasıdır. Paslanmaz çelik profiili duşakabin modellerinden krom nikel kaplama profilli ürünlere ; cam ürünlerden akrilik ürünlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Bunların yanı sıra özel tasarım ve her ölçüde duşakabin imaltı sunan firmamız ‘Duşakabin yapılamayan yere Palmiye duşakabin yapılır’ sloganıyla her türlü çözümü müşterilerine sunmaktadır.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)

Sepetinizde ürün bulunmuyor.